MyTreneek
!!! Dobrý den, jelikož Strava změnila způsob autentifikace do Strava API, funguje aktuálně import dat pouze po ručním znovupřipojení ke Stravě tlačítkem v nastavení a poté nahráním aktivit. Lepší řešení hledáme. Děkujeme za pochopení.

Funkce porovnávání tréninků pomocí tagů

Na MyTreneeku máte možnost porovnávat své tréninky, např. v případě, že trénujete na stejné trase a chcete si přehledně porovnat jak kdy jste danou trasu absolvovali rychle, intenzivně a podobně.

Jak na to?  

Nejprve pokud jej již nemáte aktivní si aktivujte v nastavení sloupců deníku sloupec tagy a umistěte jej, kde se vám hodí.
Nyní při zadávání nebo editaci tréninku vidíte nové pole tag. Tam zadejte libovolný krátký text (ideálně bez diakritiky, zadat # není nutné) , který stručně vystihuje popis tréninku na této trase, prostě takový tag (podobně jako hashtag na Twitteru). 
Zadáte-li tag se stejným názvem k více tréninkům, pak se vám objeví tento v deníku a jako menu nad deníkem (vedle nastavení časového rozsahu), kde se zobrazují všechny Vámi použité tagy. 
Kliknutím v deníku se v popup okně objeví pod sebou stejným tagem označené tréninky. Kliknutím v menu se dostanete na stránku se stejným zobrazením + grafickým zobrazením (pouze PRO uživatelé).

Jedním tagem je možno označit maximálně 5 tréninků. PRO uživatelé mohou stejným tagem označit 100 tréninků.

Věříme, že se vám nová funkce bude líbit.

Tým MyTreneek

 

3 treníků  |  Po 19.01.2015 09:45  |  1267x zobrazeno
Vzkaz